Kalite Politikası


ATME MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK GÖZETİM HİZMETLERİ LTD ŞTİ olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmeti kalite anlayışı ile yapma çabası içerisindeyiz.

Bu amaçla kalite politikamız;

Personellerimizin eğitim ve seminerlere katılmasını sağlayarak konusunda uzmanlaşması ve muayenelerde hizmet kalitesinin sürekli olarak artmasınıi sağlamak.

Hizmet kapsamımızı ulusal ve uluslar arası kabul görmüş standartlar ile teknik şartname, yasa ve yönetmelikler doğrultusunda geliştirilmiş ve geçerli kılınmış metodlardan oluşturmak ve bunlara uygun faaliyetlerimizi gerçekleştirmek.

Yönetim Sistemimizi TS EN ISO/IEC 17020 standardına uygun şekilde kurmak ve yürütmek, çalışanlarımızın her aşamasında bu ruhu anlamasını ve yaşatmasını sağlayarak, sürekli iyileştirmek., çalışanlarımızın görevleri ile ilgili tüm kalite gerekliliklerini, standartları ve metodları öğrenmelerini, işlerinde uygulamalarını sağlayarak hizmet kalitemizin düzeyinin her geçen gün artmasını ve sürekliliğini sağlamak.

Cihazların kalibrasyonlarının kalibrasyon tarihleri dolmadan yapılması ve profesyonel çalışmasını sağlamak.

Belirlenen hedeflere yasal ve etik kurallar içerisinde rekabeti kabul ederek ve rekabet hukukuna riayet ederek ulaşmak.

Müşterilerimizle açık bir iletişim kurarak onları bilgilendirmek ve zamanında raporlarını verebilmek.

Hatalarımızı en aza indirebilmek için izlemek, sınıflandırmak ve gerekli tedbirleri alma konusunda üstüne düşen vazifeyi yerine getirerek iyileştirmeleri sürekli hale getirmek.
TEKLİF AL